Branża spożywcza

Uznana, pewna i wiarygodna marka

"Niewątpliwy sukces biznesowy firma zawdzięcza osiągniętej pozycji rynkowej dzięki stale rosnącemu zaufaniu klientów do oferowanych wyrobów. Misją firmy jest dostarczanie odbiorcom produktów najwyższej jakości w akceptowalnej cenie", mówi Henryk Dorawa, prezes CYKORIA SA w Wierzchosławicach.

 

Henryk Dorawa, prezes CYKORIA SA w Wierzchosławicach

CYKORIA SA to uznana i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku koncentratów spożywczych, suszów warzyw i owoców, przypraw i mieszanek przyprawowych oraz suszu cykorii korzeniowej. Jej tradycja obejmuje ponad 120 lat nieprzerwanej działalności związanej z bezustannym poszerzaniem oferty handlowej oraz pozyskiwaniem nowych rynków zbytu.

 

 

Niewątpliwy sukces biznesowy firma zawdzięcza osiągniętej pozycji rynkowej dzięki stale rosnącemu zaufaniu klientów do oferowanych wyrobów. Misją firmy jest dostarczanie odbiorcom produktów najwyższej jakości w akceptowalnej cenie.

Od lat niesłabnącym uznaniem konsumentów cieszą się szerokie gamy produktów związanych z uznaną na rynku marką CYKORIA. Dzięki pewnej i wiarygodnej marce firma dokonuje inwestycji w nowoczesne systemy produkcyjne, wdraża  normy jakościowe oraz wprowadza do obrotu coraz to nowe produkty, równocześnie dbając o środowisko naturalne i dobre relacje z partnerami w biznesie.

Powodem do dumy i potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy w 2010 r. było między innymi uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2008, jak również zdobycie Medalu Europejskiego za kawę zbożową Cykoriankę oraz kolejnego, szóstego już Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *