Spółdzielnia rolnicza

Pomocagamy mieszkańcom wsi

"Wszyscy odbiorcy cenią nasze wyroby za wysoką jakość wynikającą z używania do produkcji najlepszych surowców. Związany z modernizacją wzrost produkcji piekarniczej przełożył się na dobre wyniki finansowe w latach 2008 – 2010", wyjaśnia Henryk Bogusz, prezes Gminnej Spółdzielni ,,Samopomoc Chłopska" w Giżycku.

 
Henryk Bogusz, prezes Gminnej Spółdzielni ,,Samopomoc Chłopska" w Giżycku

Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska" w Giżycku powstała w 1947 r. i od początku swą działalność skupiła na pomocy mieszkańcom wsi. Prowadzona była bardzo różnorodna działalność, m.in. sprzedaż nawozów, opału, skup jajek. królików, skór. Na skutek przemian gospodarczych w chwili obecnej koncentrujemy się na prowadzeniu placówek handlu detalicznego oraz piekarni i ciastkarni.

 
Posiadamy 6 sklepów, prowadzących działalność głównie na terenie wiejskim. Dumą Spółdzielni są dwa, ostatnio otwarte, sklepy samoobsługowe Delikatesy Centrum.  W ostatnich latach Spółdzielnia, dążąc do rosnących wymagań rynku, dokonała rozbudowy i modernizacji piekarni oraz ciastkarni. Po modernizacji zwiększył się znacznie asortyment produkowanych wyrobów, osiągając liczbę ponad 100 produktów. Odbiorcami wyrobów jest ponad 120 jednostek. Wszyscy odbiorcy cenią nasze wyroby za wysoką jakość wynikającą z używania do produkcji najlepszych surowców i produkcji według tradycyjnych technologii. Związany z modernizacją wzrost produkcji piekarniczej przełożył się na dobre wyniki finansowe w latach 2008 – 2010.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *