Branża chemiczna

W przemyśle farmaceutycznym od 140 lat

"Nasz sukces zawdzięczamy niezmiennej, wysokiej jakości preparatów produkowanych na bazie naturalnych składników. Takie marki jak Sylimarol czy Urosept od lat są stałą pozycją w apteczkach Polaków", mówi Hanka Maciuszczak – Kotlarek, prezes PZZ Herbapol S.A. w  Poznaniu.

 
Hanka Maciuszczak – Kotlarek, prezes PZZ Herbapol S.A. w  Poznaniu
W przemyśle farmaceutycznym jesteśmy już od 140 lat. Z dumą stwierdzam, że na wizerunek marki Herbapol Poznań pracują kolejne pokolenia. Nasz sukces zawdzięczamy niezmiennej, wysokiej jakości preparatów produkowanych na bazie naturalnych składników. Skuteczność po przystępnej cenie jest doceniana przez szerokie grono naszych klientów. Takie marki jak Sylimarol czy Urosept od lat są stałą pozycją w apteczkach Polaków.
 
 
 
Ostatnie lata nie były łaskawe dla branży farmaceutycznej. Nam jednak udaje się z sukcesem utrzymywać dobre wyniki finansowe. Naszym największym atutem jest dobry produkt. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów staramy się unowocześniać szeroka ofertę produktową. Mocno inwestujemy w relacje z naszymi największymi odbiorcami, co owocuje wieloletnią współpracą i wspólnym zaufaniem. Z sukcesem weszliśmy na rynki wschodnie i planujemy dalszą ekspansję w tym kierunku.
Przeprowadzamy proces odświeżenia wizerunku naszej spółki poprzez lifting logotypu oraz opakowań naszych preparatów. Wszystko w celu dostosowania się do potrzeb rynku. Mamy nadzieje, że nasze wysiłki zaowocują jeszcze lepszym miejscem w kolejnych rankingach „Gepardów Biznesu”.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *