Branża informatyczna

Widzimy przyszłość przez pryzmat innowacji

„Pomimo widma kryzysu gospodarczego coraz więcej polskich firm inwestuje w internetowe i mobilne technologie informacyjne i my to wykorzystujemy. Tworzymy systemy wspomagające zarządzanie, wyposażone w najnowsze technologie dostępne na rynku, stąd też stale rosnący popyt na nasze produkty”, mówi Sławomir Piwko, Wiceprezes ds. Produkcji Oprogramowania UNIT4 TETA S.A. we Wrocławiu.

 Sławomir Piwko, Wiceprezes ds. Produkcji Oprogramowania UNIT4 TETA S.A. we Wrocławiu

Pomimo widma kryzysu gospodarczego coraz więcej polskich firm inwestuje w internetowe
i mobilne technologie informacyjne i my to wykorzystujemy. Tworzymy systemy wspomagające zarządzanie, wyposażone w najnowsze technologie dostępne na rynku, stąd też stale rosnący popyt na nasze produkty.

 

Potrzeba podążania za zmianami rynkowymi i prawnymi powoduje, że firmy inwestują w nowe oprogramowanie. UNIT4 TETA od 25 lat, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym, umożliwia firmom szybkie i skuteczne wykorzystanie nowych warunków do dalszego rozwoju. Nasz zespół prowadzi stałą działalność badawczą, pozwalającą na analizę trendów technologicznych, potrzeb rynkowych oraz opracowywanie innowacyjnych rozwiązań. Świadczy o tym pozyskanie opinii, wydanej przez Politechnikę Wrocławską, w zakresie innowacyjności naszych wiodących w ofercie produktów: systemu ERP TETA Constellation oraz systemu uzupełniającego pakiet TETA Constellation o kanał dostępu przez przeglądarkę internetową TETA Galactica.

W efekcie fuzji w 2010 roku spółki TETA z grupą UNIT4 wzrósł nie tylko nasz potencjał inwestycyjny, ale równocześnie dostaliśmy szeroki dostęp do know-how, a nasze portfolio zostało poszerzone
o najwyższej jakości rozwiązania wypracowane przez spółki informatyczne z grupy. Aktualnie inwestujemy w najbardziej pożądane na rynku rozwiązania webowe i mobilne, co ma wpływ na efektywną sprzedaż. Korzystając z najnowszych technologii, pracujemy nad aplikacjami do najpopularniejszych smartphone’ów i tabletów (w tym przystosowanymi do rożnych systemów operacyjnych, takich jak iOS 6, Android oraz Windows Phone). Zarządzanie informacją
w urządzeniach mobilnych jest obecnie dla nas kluczowe, a to powinno zaowocować w kolejnym roku nowymi produktami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *