Branża medialna

Klient od zawsze jest dla nas partnerem

"Dzięki małej rotacji pracowników oraz inwestowaniu w nowe technologie od ponad 20 lat zapewniamy naszym partnerom najwyższy poziom obsługi, niesłabnący poziom kreacji oraz strategii komunikacji marketingowej. Staliśmy się liderami rynku reklamy mobilnej", mówi Łukasz Sobieraj, Wiceprezes Zarządu Pracownia C&C Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Łukasz Sobieraj, Wiceprezes Zarządu Pracownia C&C Sp. z o.o. w Warszawie

Dzięki małej rotacji pracowników oraz inwestowaniu w nowe technologie od ponad 20 lat zapewniamy naszym partnerom najwyższy poziom obsługi, niesłabnący poziom kreacji oraz strategii komunikacji marketingowej. Inwestując w nowe technologie wspierające działania sprzedażowo – promocyjne naszych klientów staliśmy się liderami rynku reklamy mobilnej.

 

 

 

Klient od zawsze jest dla nas partnerem, dlatego to kolejny „kryzys”, w którym zwiększamy swój udział w rynku.
Pracownia C&C Sp. z o. o. jest jedną z najstarszych niesieciowych agencji reklamowych typu full serwis w Polsce. W swoim dorobku ma miedzy innymi wprowadzenie na Polski rynek Telewizji Kablowej UPC oraz współpracę z takimi partnerami jak Samsung, Energizer, czy Polska Organizacja Turystyczna. Agencja wyodrębniła w swojej strukturze trzy podmioty.

Pierwszy odpowiada za obsługę samorządów oraz za przetargi publiczne. Wyspecjalizowany zespół świetnie rozpoznaje potrzeby klienta, który cechuje się innymi celami niż klient z sektora komercyjnego. W tej strukturze znajduje się odrębny dział zakupów odpowiedzialny za utrzymanie jak najniższych cen przy zachowaniu satysfakcjonującej jakości wykonania.

Druga komórka w strukturze pracowni odpowiada za obsługę klienta komercyjnego, który większy nacisk kładzie na kreatywne podejście do produktu i strategii. Dla tych partnerów posiadamy odrębny dział kreacji i strategii, który świetnie potrafi dobierać narzędzia marketingowe, aby nasz partner odniósł sukces.

W celu realizowania jak najszerszej obsługi partnerów biznesowych powołaliśmy do życia nową agencję, która dołączyła do Pracowni C&C oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie reklamy Mobilnej. Media Mobile Sp. z o. o. – właściciel aplikacji mobilnej StreetMobile – oferuje swoim partnerom możliwość promowania się całkowicie bezpłatnie w telefonach komórkowych swoich klientów w promieniu 50km oraz na www.streetmobile.pl. To wszystko powoduje, że nasi Partnerzy są z nami od wielu lat.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *