Branża handlowa

Kreować niepowtarzalne wnętrza sklepów

"Uważnie słuchamy naszych klientów i obserwujemy trendy w wyposażaniu wnętrz. Produkujemy meble dostępne z magazynu w każdej chwili, realizujemy także indywidualne zlecenia.  Klienci cenią nas za kompleksową obsługę", wyjaśnia Jola Hytkowska, specjalista PR&Marketing w firmie ABM SA w Krakowie. 

 

Jola Hytkowska, specjalista PR&Marketing w firmie ABM SA w Krakowie. 

ABM SA to polska spółka z ponad dwudziestoletnią tradycją w zakresie kompleksowego wyposażania sklepów różnych branż, hurtowni, magazynów, biur i innych wnętrz użyteczności publicznej. Centrala logistyczna firmy, w tym salon ekspozycyjny, biuro projektowe, zakład produkcyjny i główne magazyny znajdują się w Krakowie, a sieć dystrybucyjna w regionach – Kraków, Katowice, Lublin, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów. Ułatwia to klientom kontakt z doradcami i otrzymanie fachowego wsparcia na miejscu. Firma zapewnia transport, montaż i usługi serwisowe, prowadzi także sprzedaż internetową – w naszym e-sklepie można zamówić meble oraz wszystkie materiały eksploatacyjne do zakupionych urządzeń.

 


Uważnie słuchamy naszych klientów i obserwujemy trendy w wyposażaniu wnętrz. Produkujemy meble dostępne z magazynu w każdej chwili, realizujemy także indywidualne zlecenia – można je obejrzeć na naszej stronie internetowej. Klienci cenią nas za kompleksową obsługę – wysokiej jakości wyposażenie, pakiet usług dodatkowych, znajomość rynku i doświadczenie

Każdego dnia oddajemy do dyspozycji klientów profesjonalizm naszych doradców, wyobraźnię projektantów, doświadczenie montażystów, nowoczesny park maszynowy i fachowość pracowników zakładu produkcyjnego, by wspólnie z nimi, kreować niepowtarzalne wnętrza ich sklepów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *