Branża budowlana

Zadowolenie na twarzach moich klientów

"Atutem są ludzie, którymi się otaczam, bo inwestowanie w kapitał ludzki zawsze się opłaca. Moi pracownicy hołdują zasadzie, że wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta jest dla nich absolutnym priorytetem. Zawsze uśmiechnięci i życzliwi są nieocenioną wizytówką mojej firmy",  mówi Antoni Piekut, prezes  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. w Białymstoku.

 


Antoni Piekut, prezes  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. w Białymstoku

Z branżą deweloperską jestem związany od ponad 20 lat. To moja ogromna pasja. Głównym czynnikiem determinującym wyniki finansowe zarządzanych przeze mnie firm było, poza sprzyjającą koniunkturą, zaufanie, jakim darzą nas klienci. Największą satysfakcję z pracy mam wówczas, gdy widzę zadowolenia na twarzach moich klientów, gdy wiem, że to właśnie nasza praca przyczyniła się do tego, by w naszych inwestycjach znaleźli swój wymarzony dom. 

 

 

 

Staramy się, by nasza oferta była jak najbardziej optymalna- mamy w niej zarówno mieszkania w przystępnych cenach, apartamenty w bardzo wysokim standardzie, domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojące. Wiemy, że w branży tak specyficznej, jak deweloperska, stanie w miejscu jest równoznaczne z cofaniem się, więc dokładamy wszelkich starań, by nasze nieruchomości były budowane według najwyższych standardów.

Poza tym moim atutem są ludzie, którymi się otaczam, bo inwestowanie w kapitał ludzki zawsze się opłaca. Moi pracownicy hołdują zasadzie, że wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta jest dla nich absolutnym priorytetem. Zawsze uśmiechnięci i życzliwi są nieocenioną wizytówką mojej firmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *