Pozostałe branże

Doświadczony zespół profesjonalistów

"INVESTcon GROUP jest polską grupa kapitałową funkcjonującą w obszarze inwestycji oraz doradztwa na polskim rynku kapitałowym. Od ponad 15 lat wspiera rozwój małych i średnich przedsiębiorstw, a także jednostki samorządu terytorialnego na rynku kapitałowym", wyjaśnia dr hab. Paweł Śliwiński, Prezes Zarządu INVESTcon GROUP SA w Poznaniu.

Dr hab. Paweł Śliwiński, Prezes Zarządu INVESTcon GROUP SA w Poznaniu

INVESTcon GROUP jest polską grupa kapitałową funkcjonującą w obszarze inwestycji oraz doradztwa na polskim rynku kapitałowym. Od ponad 15 lat wspiera rozwój małych i średnich przedsiębiorstw, a także jednostki samorządu terytorialnego na rynku kapitałowym.

Od 2006 r. INVESTcon GROUP jest spółką publiczną, notowaną na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Misją jest wspieranie rozwoju dynamicznych spółek działających w różnych sektorach gospodarki. Polityka inwestycyjna INVESTcon GROUP zakłada inwestycje w małe i średnie przedsiębiorstwa na wczesnym etapie rozwoju, a następnie doradztwo w drodze na rynek publiczny.
INVESTcon GROUP jest wiodącym Autoryzowanym Doradcą rynku NewConnect oraz na rynku obligacji Catalyst. Od momentu powstania rynku NewConnect w 2007 roku do końca 2011 roku, wprowadziła na ten rynek ponad 40 spółek. Doradzała również przy publicznych ofertach spółek, takich jak: PC Guard, Prima Moda i Pozbud. Dla naszych Klientów pozyskaliśmy kapitał o łącznej wartości ponad 125 mln zł.

Profesjonalizm i wysoki standard świadczonych przez INVESTcon GROUP usług zostały potwierdzone licznymi prestiżowymi nagrodami przyznanymi przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz renomowane magazyny ekonomiczne, takie jak FORBES (1. miejsce w rankingu Autoryzowanych Doradców w 2011 roku), Home&Market (Najlepszy Autoryzowany Doradca w 2010 roku). Konsekwentne budowanie wartości Spółki zostało zauważone poprzez przyznanie spółce INVESTcon GROUP nagród i wyróżnień, w tym miejsca w pierwszej trójce najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w 2010 roku działających w sektorze usług wg Rankingu 100 Spółek Giełdowych Najszybciej Budujących Wartość tygodnika Newsweek i firmy A. T. Kearney oraz wyróżnienia „Gepard Biznesu”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *