Pozostałe branże

Rzetelny, wiarygodny i odpowiedzialny partner

"Stella Pack  to jeden z największych producentów worków na śmieci w  Europie. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz jeden na Ukrainie. Zatrudniamy 500 osób. W 2011 r. rozpoczęliśmy dystrybucję naszych produktów w Rumunii", mówi Marek Jaszczak, prezes Stella Pack SA w Lubartowie.

Marek Jaszczak, prezes Stella Pack SA w Lubartowie

Stella Pack  to jeden z największych producentów worków na śmieci w  Europie i artykułów kuchennych oraz lider rynku produktów do czyszczenia w Polsce. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz jeden na Ukrainie – w sumie zatrudniając 500 osób.

 
W roku 2011 rozpoczęliśmy dystrybucję naszych produktów w Rumunii. Swoje produkty pod markami Stella pack – jedyna na rynku marka w segmencie premium oraz Anna Zaradna – segment ekonomiczny, sprzedajemy w największych sieciach handlowych w Polsce i zagranicą.
Od początku lat 90 budujemy również sieć lokalnych dystrybutorów dla naszych marek wspieraną własnymi siłami sprzedaży w postaci 5 Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży i 40 przedstawicieli handlowych. Jesteśmy kluczowym dostawcą dla kilkudziesięciu lokalnych sieci handlowych na terenie całej Polski.
    
Stella Pack S.A. to także lider rynku marek prywatnych dla sieci międzynarodowych w Polsce i zagranicą. Jesteśmy strategicznym dostawcą kategorii dla m.in.: Jeronimo Martins Dystrybucja, Carrefour, Kaufland, Auchan, Obi, Rossman, Polomarket.
    
Rozwój naszych marek wspieramy za pomocą innowacyjnych technik marketingowych i postawą zorientowaną przede wszystkim na klienta. Dzięki pomocy lokalnych dystrybutorów staramy się elastycznie podchodzić do biznesu i specyfiki rynku lokalnego, dostosowując swoje działania prosprzedażowe i marketingowe do oczekiwań konsumentów i klientów w danym regionie.
      
Stosując odpowiednią politykę cenową oraz posiadając własną produkcję, zaplecze logistyczne i wsparcie sił sprzedaży oraz marketingu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę każdego klienta. 20 lat doświadczenia na rynku, partnerskie podejście do wspólnego biznesu oraz ciągły rozwój pozwalają nam widzieć siebie, jako rzetelnego, wiarygodnego i odpowiedzialnego partnera w biznesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *