Branża handlowa

Jedna z najbardziej kompletnych ofert

"Sukces GTV i recepta na przetrwanie kryzysu gospodarczego to przede wszystkim rozsądna oferta, która zawiera w sobie produkty o wysokiej jakości w cenach, które są przystępne dla każdego", mówi Wojciech Piłka, Prezes Zarządu GTV Sp. z o.o.  w Pruszkowie.

 

Wojciech Piłka, Prezes Zarządu GTV Sp. z o.o. w Pruszkowie

GTV to międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia, działający na kilkudziesięciu rynkach świata, m.in. w Anglii, Niemczech, Rosji, Hiszpanii, Holandii, Islandii, Danii, Chorwacji, a nawet w Syrii i Nowej Zelandii. Siedziba GTV to nowoczesne, w pełni zinformatyzowane centrum logistyczne, mieszczące się 25 km od centrum Warszawy. Na jego terenie znajdują się firmowy, czterokondygnacyjny biurowiec oraz dwa magazyny mieszczące ponad 20000 europalet o powierzchni  13000 metrów kwadratowych, z wydzielonym składem celnym.

Portfolio GTV to obecnie jedna z najbardziej kompletnych ofert na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia. Obejmuje kilka tysięcy produktów w kilkudziesięciu grupach produktowych, w tym m.in.: zawiasach, prowadnicach, uchwytach, podnośnikach, wyposażeniu biura, kuchni i garderoby oraz oświetleniu LED.

Sukces GTV i recepta na przetrwanie kryzysu gospodarczego to przede wszystkim rozsądna oferta, która zawiera w sobie produkty o wysokiej jakości w cenach, które są przystępne dla każdego. Zawsze staraliśmy się oferować naszym klientom produkty, które nie tylko spełniały podstawowe zadania użytkowe, ale również stanowiły pewna wartość dodaną przez swój design i niezawodność. Duży nacisk kładziemy również na obsługę przedsprzedażną i posprzedażną. Nasi konsultanci zawsze kompetentnie udzielą informacji na temat każdego produktu, doradzą i postarają się dobrać najlepsze rozwiązanie.

Jesteśmy stabilni finansowo, mamy własne centrum logistyczne i to w połączeniu z dobrą ofertą czyni nas dziś jednym z największych polskich importerów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlania LED.

 

GTV Sp. z o.o. sp.k. została wyróżniona w Konkursie  Efektywna Firma 2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *