Branża handlowa

Koneser wysokiej jakości win

"Z myślą o grupach biznesowych przygotowaliśmy w Dworze Chotynia nowoczesne zaplecze konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt audio-wizualny, przeznaczone do organizacji konferencji, szkoleń, przyjęć, bankietów i spotkań integracyjnych", zachwala Jarosław Cybulski, prezes Maison Du Vin Sp. z o.o. w. Chotyni.

 

Jarosław Cybulski, prezes Maison Du Vin Sp. z o.o. w. Chotyni

Jestem koneserem i kolekcjonerem, twórcą czołowych firm zajmujących się importem wysokiej jakości win. Aktualnie właścicielem XIX wiecznego zespołu dworsko-parkowego w Chotyni, Pałacu w Żakowie oraz prezesem i współwłaścicielem firmy winiarskiej Wine4You.
Byłem wieloletnim doradcą przy kancelarii byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego w zakresie doboru win i potraw  na oficjalne przyjęcia głów Państwa (m.in. królowej Holandii Beatrix, prezydenta USA Billa Clintona, króla Malezji i wielu innych prezydentów i premierów).

 

Polecam nasz komfortowy Hotel Dwór Chotynia, należący do grupy Polish Prestige Hotels. To wyjątkowe miejsce i wyjątkowi goście. Tu historia splata sie z teraźniejszością. Stylowe pokoje i apartamenty urządzone są w charakterze poszczególnych odmian winogron, w których znajdują sie antyczne meble, przedmioty, bibeloty. Każdy pokój i łazienka zostały urządzone indywidualnie, co tworzy niesamowity nastrój związany ze starymi wnętrzami, na których czas odcisnął swoje piętno. Aby piękniej było wokół nas.
Dwór Chotynia to miejsce niezwykłe, w którym wino i elementy kultury wina odgrywają dominującą rolę. Dlatego też proponuje gościom profesjonalne warsztaty winiarskie w XIX-wiecznej dworskiej piwnicy. Na miejscu prowadzi sklep z markowymi winami w konkurencyjnych cenach z bezpośredniego importu.

 

Restauracja, umieszczona w dworskich salonach, emanuje romantyczną atmosferą. Latem do dyspozycji gości duży taras i zadaszony grill na kilkadziesiąt osób. Altana na wyspie – oaza ciszy i spokoju – to idealne miejsce na kameralne przyjęcia.

Z myślą o grupach biznesowych przygotowaliśmy według światowych standardów nowoczesne zaplecze konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt audio-wizualny, przeznaczone do organizacji konferencji, szkoleń, przyjęć, bankietów i spotkań integracyjnych.

Maison Du Vin Sp. z o.o. w. Chotyni została wyróżniona w Konkursie Efektywna Firma 2011.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *