Artykuły

Prosta energia i cena na stałe dla firm

Dzięki uwolnieniu rynku, każdy właściciel firmy może teraz wybierać sprzedawcę energii elektrycznej. Ma również szansę wybrać dla siebie najlepszą ofertę.

Wyjątkowe oferty sezonowe PGE Obrót S.A. pozwalają na oszczędności. To szansa na obniżenie kosztów za energię elektryczną bez zbędnych formalności oraz gwarancja stałej ceny za prąd nawet do końca 2014 r.
To udogodnienia dla małych i średnich firm oraz gospodarstw domowych, które PGE Obrót S.A. proponuje obecnym i nowym klientom, którzy skorzystają z ofert: „Prosta energia” oraz „Cena na stałe dla firm”. Oferty są limitowane. Można z nich skorzystać tylko do 31 grudnia 2012 r.
– Dzięki uwolnieniu rynku, każdy właściciel firmy może teraz wybierać sprzedawcę energii elektrycznej. Ma również szansę wybrać dla siebie najlepszą ofertę, a oferty PGE „Prosta energia” i „Cena na stałe dla firm” są jednymi z najkorzystniejszych na rynku w Polsce – mówi Bartłomiej Ślusarczyk, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A. – Obecni klienci PGE od dawna już korzystają z takich udogodnień i zapewne docenią naszą kolejną, siódmą już promocję sezonową. Z kolei, nasi nowi klienci bardzo szybko zaważyli, że warto było zaufać PGE, bo dzięki naszym ofertom już zaoszczędzili – dodaje.
Zaletą oferty sezonowej „Prosta energia” jest rewolucyjne podejście do sprzedaży energii w Polsce! Oferta została oparta jedynie na parametrze rocznego zużycia energii przez Klienta, bez podziału na taryfę czy strefę.  Natomiast oferta „Cena na stałe dla firm” to absolutnie nowe, przyjazne dla firm rozwiązanie, zapewniające obniżenie kosztów oraz gwarantujące niezmienność cen w dłuższej perspektywie czasu.
Dyrektor Ślusarczyk dodaje: – Dzięki tym propozycjom Klient może precyzyjnie i bezpiecznie zaplanować wydatki związane z opłatami za energię. Ogromne zainteresowanie ofertami może dowodzić, że PGE S.A. jest postrzegana przez odbiorców jako wiarygodny i stabilny partner.
Formalności wymagane przy podpisywaniu umów czy oświadczeń sprowadzone są do minimum. Klienci korporacyjni otrzymają wszelkie niezbędne informacje od swoich opiekunów biznesowych.
 Nowi klienci nie muszą martwić się o procedury. Proces zmiany sprzedawcy jest bezpłatny. Wszystkie formalności, w imieniu klienta, zrealizują konsultanci PGE Obrót S.A.

Dla gospodarstw domowych, które zmienią sprzedawcę na PGE, proponujemy atrakcyjne stawki cenowe i gwarancję ich niezmienności nawet do końca 2014 roku, wszystko w ramach oferty „Cena na stałe dla domu”.

 
źródło: PGE Obrót S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *