Pozostałe branże

Efekt konsolidacji firm brokerskich

"W trosce o jak najlepszą ochronę interesów klienta, nawiązaliśmy współpracę z kancelariami adwokackimi, które specjalizują się w sprawach ubezpieczeniowych. Służą one klientom pomocą prawną, w przypadku nieuzasadnionych lub wątpliwych odmów wypłaty odszkodowania", mówi Marek Zieliński, Prezes Zarządu  Korporacji Brokerskiej TRIADA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze.

 

Marek Zieliński, Prezes Zarządu  Korporacji Brokerskiej TRIADA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze

Korporacja Brokerska TRIADA Sp. z o.o. powstała w drodze konsolidacji firm brokerskich. Wszyscy pracownicy posiadają wieloletnie, praktyczne doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń.

W trosce o jak najlepszą ochronę interesów klienta, nawiązaliśmy współpracę z kancelariami adwokackimi, które specjalizują się w sprawach ubezpieczeniowych. Służą one klientom pomocą prawną, w przypadku nieuzasadnionych lub wątpliwych odmów wypłaty odszkodowania.

 

Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi. Posiadamy oddział we Wrocławiu, skraca to drogę do nadrzędnych, regionalnych, oddziałów wielu firm ubezpieczeniowych.

Jesteśmy w trakcie wdrażania systemu zarządzania jakością ISO 9001- 2000.
Podstawowy katalog obsługiwanych ubezpieczeń: ubezpieczenia majątku (ogień i inne zd. losowe, kradzież, rabunek, wandalizm), ubezpieczenia OC (delikt – z tytułu prow. działalności i posiadanego mienia,
kontraktowe, pracodawcy, produktu, Czł. Zarządów i Rad Nadzorczych, itd.), ubezpieczenia towarów w transporcie – cargo, ubezpieczenia komunikacyjne flot samochodowych, ubezpieczenia finansowe (gwarancje, utracone korzyści, kredyty), ubezpieczenia budowlano – montażowe, ubezpieczenia NNW grupowe i indywidualne, ubezpieczenia wyjazdów zagranicznych, u bezpieczenia na życie – grupowe i indywidualne.
 

Korporacja Brokerska TRIADA Sp. z o.o.w Jeleniej Górze  została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *