Branża handlowa

Młody zespół z doświadczonym zarządem

"Wine4you rozpoczęła działalność w październiku 2004 roku, a już może się pochwalić jednym z najlepszych portfolio w kraju. Reprezentuje na zasadzie wyłączności najlepsze domy winiarskie, które zdobywają nagrody i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach", mówi Jarosław Cybulski, prezes Wine 4 You Sp. z o.o. w Piasecznie.

 

Jarosław Cybulski, prezes Wine 4 You Sp. z o.o. w Piasecznie

Wine4you rozpoczęła działalność w październiku 2004 roku, a już może się pochwalić jednym z najlepszych portfolio w kraju. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która przede wszystkim stawia na jakość wina i obsługę klienta. Reprezentuje na zasadzie wyłączności najlepsze domy winiarskie, które zdobywają nagrody i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach.

 

Młody zespół z doświadczonym zarządem w branży stawia na częsty kontakt z klientem oraz liczne degustacje z udziałem producentów. Firma obok sprzedaży koncentruje się na działalności mającej podnieść poziom wiedzy o winie. Prowadzone są szkolenia, degustacje, spotkania z sommelierami oraz właścicielami winnic. Oferujemy ponad 300 etykiet, w tym 200 wyselekcjonowanych dla koneserów, limitowane ilości i wina rocznikowe. Główny rynek sprzedaży obejmuje segment HoReCa (70%), sklepy specjalistyczne (20%) oraz B2B/B2C (10%).

Z roku na rok jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalnym znakiem efektywnej polskiej firmy.

 

Wine 4 You Sp. z o.o. w Piasecznie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011  

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *