Branża handlowa

Kompleksowe usługi z zakresu ceramiki ogniotrwałej

"Nasza firma w ostatnich latach skutecznie zrealizowała wiele zabudów urządzeń do produkcji cementu i wapna oraz do wytopu stali w Finlandii, Francji, Tajlandii, Rosji, Ukrainie, Niemczech czy Słowacji", mówi Leon Marciniec, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny ZM Invest SA.

 

Leon Marciniec, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny ZM Invest SA

Spółka ZM INVEST SA powstała w 2002 roku celem uzupełnienia oferty związanej z zabudową produkowanych przez Zakłady Magnezytowe „Ropczyce” S.A. wyrobów ogniotrwałych. Jako jedyna w kraju i jedna z nielicznych firm w świecie w tej branży specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z wyłożeniem ceramiką ogniotrwałą urządzeń cieplnych tj. pieców do wytopów stali, kadzi odlewniczych, pieców do wypalania cementu i wapna.

 

Zakres świadczonych usług przez ZM Invest SA jest zróżnicowany i w zależności
od oczekiwań obejmuje: m.in. wykonywanie projektów zabudowywanych urządzeń cieplnych dla przemysłu: hutniczego, cementowego, odlewniczego i metali nieżelaznych, dostawy materiałów ogniotrwałych, magazynowanie i utrzymywanie niezbędnych zapasów, montaż
i zabudowę dostarczanych wyrobów ceramicznych.

Strategia Spółki realizowana jest siłami profesjonalnej kadry inżynieryjno-technicznej, projektowej i wykonawczej skupionej w Ropczycach i 7-iu oddziałach zamiejscowych na terenie kraju i zagranicy a nasze priorytety to przede wszystkim dążenie do zachowania wysokiego poziomu jakości świadczonych usług i ich kompleksowości.

Osiągnięcia ZM Invest SA związane z dobrymi wynikami ekonomicznymi, stałe doskonalenie organizacji pracy oraz poszerzanie oferowanych usług zaowocowały przyznaniem firmie wielu nagród i wyróżnień.

Firma w ostatnich latach skutecznie zrealizowała wiele zabudów urządzeń do produkcji cementu i wapna oraz do wytopu stali w Finlandii, Francji, Tajlandii, Rosji, Ukrainie, Niemczech czy Słowacji.

Plany ZM Invest SA dotyczą ciągłego rozwoju firmy w oparciu o rozszerzenie kompleksowych usług ceramicznych w kolejnych podmiotach konsumujących wyroby ogniotrwałe.

ZM Invest SA  została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *