Branża handlowa

Mamy własny Kodeks Etyki firmy Drabpol

"Ogromne znaczenie ma dla nas prowadzenie interesów zgodnie z najwyższymi standardami etyki, a także z przepisami prawa. Mimo zapowiedzi ponownej fali kryzysu  z  optymizmem patrzymy również na przyszły rok", mówi Paweł Drabczyński, prezes Drabpol S.J. w Mykanowie.

 

Paweł Drabczyński, prezes Drabpol S.J. w Mykanowie

DRABPOL jest firmą z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Działalność firmy związana jest z promocją rozwiązań high-tech, wpływających na poziom bezpieczeństwa biernego w sektorach transportu drogowego, morskiego i lotniczego.

Firma reprezentuje na rynku polskim kilkanaście światowych koncernów, wymienię tu kilka z nich:  CONTINENTAL VDO, Honeywell,  UNIVERSAL, L-3 Communications Wescam, GARMIN, Mix Telematics  i wiele  innych.

 

 

 

Działamy w tak różnych  obszarach, jak:
– prace wdrożeniowo-konstrukcyjnych na rzecz producentów autobusów, pojazdów specjalnych, producentów łodzi żaglowych i motorowych.
– projektowania i modyfikacji wyposażenia  awionicznego statków powietrznych ,
– projektowania i realizacji infrastruktury portów morskich i śródlądowych,
Można powiedzieć, że jesteśmy integratorem systemów i firmą VAR.
 Prowadzimy kompleksową obsługę Klienta na terenie Polski, obejmującą: doradztwo techniczne, projektowanie, innowacyjne wdrażania, know-how, szkolenia, profesjonalną obsługę gwarancyjna i pogwarancyjną.

Posiadamy certyfikaty: ISO 9001:2009, AQAP 2110:2006, PART 21, PART 145 ( A i C) – co daje  gwarancję wysokiej jakość świadczonych przez nas usług.

Chciałbym podkreślić, że reprezentujemy branże, często podlegające ocenie kontrahentów- zarówno naszych odbiorców, jak i dostawców. Z tego powodu ogromne znaczenie ma dla nas prowadzenie interesów, zgodnie z najwyższymi standardami etyki, a także z przepisami prawa, obowiązującymi w Polsce, jak i w krajach, z którymi współpracujemy.

Te zasady  dotyczące etyki i uczciwości spisane zostały w specjalnym Kodeksie Etyki  firmy – „ Standardy etycznego postępowania w biznesie firmy DRABPOL”.  Kodeks dotyczy każdego pracownika. Z doświadczenia wiemy, ze jest on bardzo dobrze postrzegany przez naszych klientów, jaki i partnerów zagranicznych.

W ostatnich latach, mimo kryzysu nie spoczęliśmy na laurach. Poszerzyliśmy profil swoich działań, zostając przedstawicielem kolejnych, światowych koncernów. Ponadto otworzyliśmy Salon Prezentacyjno – Wystawienniczy w Warszawie, a ściele pod działalność, związaną z awioniką powstał serwis wraz z hangarem na lotnisku w Modlinie. Myślę, że te, jaki  i inne działania promocyjne  przyniosły nam wymierne korzyści, które przełożyły się na dobre wyniki finansowe. Mimo zapowiedzi ponownej fali kryzysu  z  optymizmem patrzymy również na przyszły rok.

Drabpol S.J. w Mykanowie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *