Branża handlowa

22 – letnie doświadczenie w branży fitness

"Nasycenie rynku fitness w Polsce oscyluje na poziomie zaledwie 2 proc., natomiast średni wskaźnik europejski wynosi 7,9 proc. Możemy więc liczyć na dość znaczący potencjał wzrostu rynku oraz dalszy rozwój naszej firmy", mówi Anna Siermińska, Asystentka Dyrektora Finansowego-Towarzystwa Handlowego MATMARCO Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Anna Siermińska, Asystentka Dyrektora Finansowego-Towarzystwa Handlowego MATMARCO Sp. z o.o. w Warszawie

Według serwisu prasowego New Connect nasycenie rynku fitness w Polsce oscyluje na poziomie zaledwie 2 proc., natomiast średni wskaźnik europejski wynosi 7,9 proc. Zakładając zbliżenie do tego poziomu, jako przedsiębiorca działający w tej branży, możemy liczyć na dość znaczący potencjał wzrostu rynku oraz dalszy rozwój naszej firmy.

 

Jesteśmy firmą z 22-letnim doświadczeniem w branży fitness oraz sportowo-rehabilitacyjnej. Zajmujemy się sprzedażą, instalacją oraz serwisem sprzętu treningowego do siłowni, klubów fitness, centrów rehabilitacji, hoteli, firm oraz odbiorców prywatnych. Jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski sprzętu takich marek jak: York i Technogym prowadzimy działalność doradczą, szkoleniową i projektową w tym zakresie.

Dużą dynamikę wzrostu sprzedaży na przestrzeni działalności firmy zawdzięczamy wysokiej  jakości produktom, zróżnicowanej ofercie dobranej do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a także szerokiej wiedzy oraz zaangażowaniu naszych pracowników. 

Za sprawą  aktywnej promocji przez udział w targach, spotkaniach i kongresach związanych z branżą sportową i rehabilitacyjną, pozyskaliśmy rzeszę zadowolonych klientów.

Wprowadzając na rynek krajowy markę YORK, jako  pierwszą zagraniczną markę sprzętu fitness, zwróciliśmy uwagę ogółu na potrzebę ruchu i aktywności sportowej, a także przyczyniliśmy się do rozwoju branży fitness jako jednej z gałęzi handlu. 

Aktualna oferta YORK to sprzęt przeznaczony wyłącznie do użytku domowego m.in. bieżnie, rowery treningowe, trenażery. Włoska firma Technogym  jest liderem  światowego rynku urządzeń fitness. Wprowadzając ją na rodzimy rynek braliśmy pod uwagę jakość i profesjonalizm tego producenta. Innowacyjność technologiczna, nowoczesny design oraz funkcjonalne oprogramowanie tych urządzeń stanowią o niewątpliwej bezkonkurencyjności marki Technogym, czego dowodzą wielokrotnie przyznawane nagrody i wyróżnienia podczas najważniejszych targów branżowych  w kraju i za granicą – FITEXPO, FIBO czy przyznanie tytułu Oficjalnego Dostawcy Sprzętu Igrzysk Olimpijskich.

 

MATMARCO Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011.                           

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *