Przemysł elektromaszynowy

Mała firma może odnieść sukces na rynku światowym

"Nasze produkty sprzedawane są w relatywnie niskiej cenie, oferując w zamian wysoką jakość, często wyższą od zagranicznych producentów. To daje nam lukę, którą musimy wykorzystać, aby odnosić sukcesy na rynku zagranicznym", wyjaśnia Mateusz Wiadrowski, szef produkcji Mazowieckiego Centrum Maszyn Sadowniczych Wiadrowski Bąk S.J. w Wrace.

 

Mateusz Wiadrowski, szef produkcji Mazowieckiego Centrum Maszyn Sadowniczych Wiadrowski Bąk S.J. w Wrace

   
Korzenie firmy MCMS Warka sięgają lat osiemdziesiątych, lecz pod tą nazwą można poznać ją dopiero od 2002 roku, kiedy powstała z połączenia dwóch mniejszych zakładów wytwarzających maszyny sadownicze. Dzięki temu posiadamy wieloletnie doświadczenie, które jest swoistym sposobem na sukces w tej jak i w każdej innej branży. Jednakże nie odnieślibyśmy takiego sukcesu, gdybyśmy popadli w stagnację, dlatego też nasza pracownia techniczno-projektowa pracuje "na pełnych obrotach", aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów.

 

 

Dobre wyniki finansowe naszej firmy zależą również w wielkim stopniu od dynamiki rynku. Dzięki licznym dotacjom z Unii Europejskiej  polscy sadownicy mieli możliwość unowocześnienia swoich sadów, a co za tym idzie – zakupu nowych sprzętów. Dzięki temu w ostatnich latach wzrósł popyt na agrosprzęty, co z powodzeniem wykorzystała nasza firma.

W przypadku naszych zagranicznych kontrahentów szczególnie ważny jest odpowiedni stosunek ceny względem jakości. Nasze produkty sprzedawane są w relatywnie niskiej cenie, oferując w zamian wysoką jakość, często wyższą od zagranicznych producentów. To daje nam lukę, którą musimy wykorzystać, aby odnosić sukcesy na rynku zagranicznym.

Obecnie, przy odpowiedniej polityce wobec klienta, nawet mała firma bez problemu może odnieść sukces na rynku światowym.

 

Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych Wiadrowski Bąk S.J. w Wrace została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *