Branża chemiczna

Prężność wzrostu produkcji

"Produkty firmy RANAL są znane i cenione za wysoką jakość przez szeroką rzeszę profesjonalistów krajowych, a od 2000 roku dzięki udziałowi w międzynarodowych targach motoryzacyjnych również przez odbiorców zagranicznych. Aktualnie produkty firmy RANAL eksportowane są do 26 krajów Europy, Azji i Bliskiego Wschodu", mówi Albert Kazen, prezes Ranal Sp. z o.o. w Rudnikach.

 

Albert Kazen, prezes Ranal Sp. z o.o. w Rudnikach

Firma RANAL istnieje na rynku od 1993 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów przeznaczonych głównie dla lakiernictwa samochodowego i są to m.in. szpachlówki poliestrowe wypełniające, wyroby akrylowe, środki do konserwacji, utwardzacze i rozcieńczalniki do wyrobów akrylowych i poliestrowych, a także inne towary handlowe. Produkty te są przeznaczone do renowacji samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów jak również do zabezpieczania i malowania maszyn i urządzeń przemysłowych. Sektor ten jest reprezentowany przez bardzo wymagającą klientelę i pomimo tego potrafimy zaspokoić ich wymagania i najbardziej kapryśne gusty.

Firma RANAL dzięki determinacji i zaangażowaniu wszystkich pracowników od lat osiąga zadowalające wyniki finansowe. W ciągu kilku lat działalności przy zastosowaniu wysokiej jakości surowców, nowoczesnych technologii jak i lojalności w stosunku do naszych partnerów handlowych firma nasza uplasowała się w ścisłej czołówce producentów krajowych.

Prężność wzrostu produkcji nie zależy tylko i wyłącznie od sytuacji na rynku, ale również od jakości produktów, jakie produkujemy, a także od zaangażowania naszych współpracowników. Produkty firmy RANAL są znane i cenione za wysoką jakość przez szeroką rzeszę profesjonalistów krajowych, a od 2000 roku dzięki udziałowi w międzynarodowych targach motoryzacyjnych również przez odbiorców zagranicznych. Aktualnie produkty firmy RANAL eksportowane są do 26 krajów Europy, Azji i Bliskiego Wschodu. W sumie na rynki zagraniczne trafia 60 proc. naszej obecnej produkcji. Firma RANAL jest bezpiecznym i godnym zaufania partnerem handlowym.


Ranal Sp. z o.o. w Rudnikach została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *