Branża informatyczna

Znamy technologie i potrafimy je wdrożyć

"Apollogic to rozpoznawalna na rynku europejskim spółka, która łączy dwa ważne elementy stanowiące o jej profesjonalizmie: doświadczenie w zakresie systemów wspomagających podejmowanie decyzji strategicznych oraz znajomość najnowszych technologii i narzędzi służących do zarządzania informacją", wyjaśnia  Zbigniew Jędrzejczyk, Sales and Marketing Manager Apollogic sp. z o.o. w Poznaniu.

 

Zbigniew Jędrzejczyk, Sales and Marketing Manager Apollogic sp. z o.o. w Poznaniu

Apollogic to rozpoznawalna na rynku europejskim spółka, która dzięki swoim pracownikom i ich zaangażowaniu może łączyć dwa ważne elementy stanowiące o jej profesjonalizmie: doświadczenie w zakresie systemów wspomagających podejmowanie decyzji strategicznych oraz znajomość najnowszych technologii i narzędzi służących do zarządzania informacją. Innymi słowy: znamy technologie i potrafimy je wdrożyć.

W branży konsultingu IT, Apollogic działa z sukcesem już od 2006 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło. Ciężka praca zaowocowała zwłaszcza w ostatnich latach: zwycięstwo na Demo Jam podczas Kongresu VNSG w Maastricht NL (offline-owa aplikacja oparta na Adobe Air połączona z SAP CRM poprzez eSOA), udział w finale na Kongresie SAP w Las Vegas, USA (system wspomagający sprzedaż hurtową zbudowany w oparciu o Flex, umożliwiający wymianę danych z bazą danych i zmianę cen przed zatwierdzeniem katalogowym), tytuł Skrzydła Biznesu 2010, Rzetelna Firma 2010, Efektywna Firma 2011, zakończone z sukcesem projekty w zakresie SAP ERP, SAP CRM, SAP BIBO w sektorze automotive, trading, food, pharmacy oraz banking, pierwszy projekt w Hong Kongu wykonany w technologii SAP Sybase – sales order approval dla grupy K.WAH.
Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy podczas tych projektów, Apollogic jest w stanie jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby ciągle zmieniającego się rynku oraz zaoferować bardziej kompleksowe usługi.
Dzisiaj już nie tylko doradzamy, ale także rozwijamy własne produkty. Przykładem może być tutaj projekt 2imaze. Apollogic obserwując szybki wzrost segmentu SaaS (Software as a Service) oraz rozwiązań typu On-Demand przygotowała aplikację, która umożliwia m.in. mobilny oraz stacjonarny dostęp do danych zgromadzonych w systemach klasy ERP. Użytkownik otrzymuje dane przedstawione w jednym miejscu, w jednym oknie, a to  znacząco wspiera aktywności sprzedażowe, marketingowe, czy zarządcze. Ponadto udało nam się wypracować model wdrożenia w oparciu o SAP ByDesign. Produktu, który jest skierowany nie tylko do małych i średnich przedsiębiorstw chcących zintegrować w jednym systemie np. procesy logistyczne i finansowe wsparte obszarem CRM. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla spółek córek, dla których pełne wdrożenie SAP w początkowej fazie rozwoju nie jest uzasadnione, ale które nadal wymagają pełnej integracji danych na poziomie korporacyjnym. Dzięki SAP ByDesign integracja z podstawowym systemem SAP korporacji jest dużo prostsza i tańsza.

 


Apollogic sp. z o.o. w Poznaniu została wyróżnienie w Konkursie Efektywna Firma 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *