Pozostałe branże

Meble, które służą człowiekowi

{mosimage}„Sukces osiągamy rozwijając się dla naszych klientów. Jesteśmy producentem, ale prowadzimy również doskonałą opiekę serwisową naszych produktów. Meble, które są produkowane w Grubnie, służą ludziom w szpitalach, klinikach i gabinetach lekarskich w Polsce, Rosji, Kazachstanie, Meksyku czy Niemczech”, mówi Kamil Bosiacki, Prezes ds. Ekonomiczno – Handlowych Stolter Sp. z o.o. w Stolnie.

Kamil Bosiacki, Prezes ds. Ekonomiczno – Handlowych Stolter Sp. z o.o. w Stolnie

Utrzymanie płynności oraz bardzo dobrej kondycji finansowej stanowią obecnie nie lada wyzwanie. Na czym polega tajemnica naszego sukcesu? Na wysokiej jakości naszej pracy i końcowych efektach. Sukces osiągamy rozwijając się dla naszych klientów. Jesteśmy producentem, ale prowadzimy również doskonałą opiekę serwisową naszych produktów. Posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie na polskim rynku, jesteśmy dumni z profesjonalnej kadry pracowników i dynamicznego rozwoju.

{mosimage}

 

Firma STOLTER jest obecna na polskim rynku od 1951 roku, należy do Grupy Stiegelmeyer – czołowego producenta mebli medycznych. Z połączenia długoletniego doświadczenia
z potencjałem niemieckim powstają produkty odpowiadające najwyższym europejskim standardom – nowoczesne łóżka specjalistyczne i meble medyczne.

Firma STOLTER jest prekursorem łóżek z automatycznym sterowaniem na polskim rynku sprzętu medycznego. Produkty trafiają do publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, przychodni, domów opieki długoterminowej i specjalistycznych gabinetów lekarskich. W roku 2011 została uruchomiona nowa hala produkcyjna. Meble, które są produkowane w Grubnie, służą ludziom w szpitalach, klinikach i gabinetach lekarskich w Polsce, Rosji, Kazachstanie, Meksyku czy Niemczech. Naszym priorytetowym zadaniem jest służba człowiekowi. Tak też brzmi przesłanie firmy Stolter – Meble, które służą człowiekowi. Nowoczesna technologia, poparta wieloletnim doświadczeniem gwarantują realizację tej idei.

Stolter Sp. z o.o. w Stolnie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *