Wielkopolskie

Prowadzenie firmy należy traktować jak przygodę

„Jakość produktów i ich innowacyjność jest kluczem do sukcesu. Konsekwentna i rzetelna praca od 26 lat wyniosła naszą firmę na pozycję jednego z ważniejszych dostawców akcesoriów łazienkowych w Polsce”, mówi Andrzej Wasilewski, Prezes Zarządu Dietsche Sp. z o.o. w Poznaniu.

 
Andrzej Wasilewski, Prezes Zarządu Dietsche Sp. z o.o. w Poznaniu:
Historia firmy Dietsche Spółka z o.o. sięga korzeniami roku 1987, kiedy to powstała spółka „Waspa”. Z jej inicjatywy w roku 1996, z udziałem kapitału niemieckiego, powstał zakład produkcyjny, a w roku 2000 pod firmą „Dietsche” Sp. z o.o. rozpoczęliśmy aktywność handlowo-produkcyjną pod jedną marką.
 
 
 
Od początku specjalizujemy się i konsekwentnie rozwijamy działalność w zakresie akcesoriów łazienkowych. W roku 2008 wykupiliśmy udziały niemieckie i wprowadziliśmy na rynek nową markę "ba-de", którą sygnujemy wszystkie nasze produkty. Dzisiaj Dietsche Sp. z o.o. to rodzinna, dobrze rozwijająca się firma. Swoje produkty sprzedajemy na rynku polskim i za granicą. Kiedy w latach dziewięćdziesiątych zagraniczne sieci handlowe otwierały swoje markety byliśmy jedną z niewielu firm lokalnych dostarczających tam towar, a podstawowym warunkiem tej współpracy była i jest wysoka jakość produktów i zdolność do realizacji zamówień. Właśnie jakość produktów i ich innowacyjność jest kluczem do sukcesu. Konsekwentna i rzetelna praca od 26 lat wyniosła naszą firmę na pozycję jednego z ważniejszych dostawców akcesoriów łazienkowych w Polsce.
Na sukces naszej firmy złożyły się starannie dobrany zespół pracowników, kreatywność i ciągłe podążanie za oczekiwaniami klientów. Jestem przekonany, że prowadzenie firmy należy traktować jak przygodę życiową pełną zaskakujących niespodzianek, pułapek i nieoczekiwanych zdarzeń, a nagrodą jest osiągnięcie założonego celu . Szczęście ma tu niewielkie znaczenie, liczy się umiejętność wykorzystania napotkanych okazji, jak w przygodzie. Najważniejsze, aby obserwować rzeczywistość rynkową i z odwagą odpowiednio szybko się do niej dostosowywać. W naszym przypadku nie baliśmy się zmian i ryzyka z nimi związanego i cały czas obserwujemy trendy rynkowe dostosowując naszą ofertę przy zachowaniu najwyższej jakości produktów.

Dietsche Sp. z o.o. w Poznaniu została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *