Łódzkie

Sprawdziliśmy się jako solidny partner

„Atutem naszego przedsiębiorstwa jest kompleksowość, obejmująca przygotowanie projektu, wykonanie instalacji oraz ich rozruch, która w połączeniu z terminowością i mobilnością wynikającą z ulokowania biur projektowych w różnych częściach kraju, przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług”, mówi Joanna Rosół – Wienczek, Wiceprezes Zarządu Konsorcjum Projektowo – Wykonawczego Ekobudowa Sp. z o.o. w Bełchatowie.

 
Joanna Rosół – Wienczek, Wiceprezes Zarządu Konsorcjum Projektowo – Wykonawczego Ekobudowa Sp. z o.o. w Bełchatowie

Funkcjonujemy na polskim rynku już blisko 20 lat. Wysoka jakość usług przynosi firmie uznanie nie tylko w postaci kolejnych zleceń, ale również w formie nagród i wyróżnień.

 
Specjalizujemy się w realizacji wszelkiego typu instalacji, np. wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych czy gazowych oraz wszystkich innych specjalistycznych instalacji technologicznych wraz z pełną automatyką niezbędną do prawidłowego funkcjonowania wykonanych instalacji i obiektu. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest kompleksowość, obejmująca przygotowanie projektu, wykonanie instalacji oraz ich rozruch, która w połączeniu z terminowością i mobilnością wynikającą z ulokowania biur projektowych w różnych częściach kraju, przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny czuwając nad poprawnością funkcjonowania zrealizowanych przez nas projektów.

Nasze przedsiębiorstwo od lat posiada system ISO 9001:2008, system zarządzania jakością spawania materiałów metalowych ISO 3834:2007 oraz wewnętrzny system zarządzania jakością, zobowiązujący każdego pracownika na każdym szczeblu organizacyjnym do dbałości o wysoki poziom usług.

Jak w każdej organizacji sukces umożliwiają ludzie. Doskonale wiemy, że nie byłby możliwy bez ich zaangażowania i ciągłych ulepszeń organizacyjnych, dzięki którym możemy coraz sprawniej spełniać oczekiwania naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Dysponujemy wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą inżynieryjno-techniczną, która przechodzi wszystkie niezbędne szkolenia. Staramy się być innowacyjni i aktywnie poszerzamy naszą ofertę. Szczególną wagę przykładamy do wyposażenia pracownika w odpowiednie narzędzia i ubiór, gdyż wychodzimy z założenia, że na profesjonalizm składa się wiele najdrobniejszych nawet elementów. Na nasz sukces złożyło się dużo czynników. Odpowiednie zaplecze ludzkie oraz własny specjalistyczny sprzęt umożliwia nam podjęcie się realizacji najbardziej skomplikowanego zlecenia i wykonujemy je na najwyższym jakościowo poziomie.
 
Cieszą nas zatem kolejne zamówienia inwestorów nie tylko polskich, ale także japońskich. Od lat współpracujemy z takimi kontrahentami, jak: Takenaka, Shimizu, JTI, Fuji Seal. Współpraca z wieloma z nich ma charakter stały i długofalowy, co potwierdza, że sprawdziliśmy się jako solidny partner. W ostatnich latach zrealizowaliśmy wiele inwestycji m.in. dla inwestorów zagranicznych, co wpłynęło na znaczny wzrost naszej pozycji na rynku budowlanym. Najlepiej obrazują to liczne nagrody i wyróżnienia takie jak: Gazela Biznesu, Jakość Roku, Solidna Firma, Polish Exclusive, które utwierdzają nas, że obrana przez nas droga jest właściwa.

Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o. w Bełchatowie została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012  i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *