Łódzkie

Firmę PROTECH tworzą ludzie

 „Cieszymy się, że PROTECH publicznie został uznany za firmę sukcesu. Jest to wyróżnienie, które pozwoli na dalszą pracę w kierunku rozwoju firmy i odnoszenia kolejnych sukcesów”, mówią Józef Michalak, Prezes Zarządu i Tomasz Nowak vel Nowakowski, Dyrektor Techniczny firmy PROTECH Sp. z o.o. w Łodzi.

 
Józef Michalak, Prezes Zarządu i Tomasz Nowak vel Nowakowski, Dyrektor Techniczny firmy PROTECH Sp. z o.o. w Łodzi:
 
Cieszymy się, że PROTECH publicznie został uznany za firmę sukcesu. Jest to wyróżnienie, które pozwoli na dalszą pracę w kierunku rozwoju firmy i odnoszenia kolejnych sukcesów.
 
Firmę PROTECH tworzą ludzie. To dzięki kapitałowi ludzkiemu, zaangażowaniu swoich pracowników, osiągnęła dzisiejszą pozycję na rynku i nadal się rozwija. Biuro zatrudnia ponad 40 inżynierów w różnych branżach. Posiada pracownie architektoniczną, konstrukcyjno-budowlaną, technologiczną (cieplno-maszynową), elektryczną i AKPiA oraz pracownie instalacyjną. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu naszych pracowni i zaangażowaniu projektantów i współpracy z cenionymi firmami podejmujemy nowe wyzwania projektowe.
 
Nasza firma istnieje już od ponad 25 lat. Zmieniające się warunki rynkowe ukształtowały ją jako Biuro Projektów i Realizacji PROTECH Sp. z o.o. co tym samym zapewnia inwestorom kompleksową ofertę od projektu do jego realizacji. Siłą biura jest młoda i ambitna kadra wsparta przez solidnych i doświadczonych projektantów. Nasze działania opierają się na nowych inwestycjach technologicznych, konstrukcyjnych i budowlanych. Obejmują modernizację istniejących układów technologicznych oraz potrzeb remontowych obiektów w energetyce zawodowej, przemysłowej oraz w innych gałęziach przemysłu. Zwracamy uwagę na możliwości ograniczenia hałasu instalacji, poczynając od badań, poprzez projektowanie, realizację i montaż tłumików, osłon, kabin i ekranów akustycznych. Jednocześnie w zakresie budownictwa sporządzamy także audyty energetyczne (budynki mieszkalne, obiekty przemysłowe, źródła ciepła, sieci cieplne), charakterystyki energetyczne budynków oraz wydajemy wymagane prawem świadectwa charakterystyki energetycznej budynków, a także oceny oddziaływania na środowisko. Wykonujemy adaptacje biurowców i obiektów użyteczności publicznej do obowiązujących warunków i wymagań technicznych.
    

Biuro Projektów i Realizacji Protech Sp. z o.o. w Łodzi została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012  i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *