Kujawsko-Pomorskie

Partner w przeładunkach

„Kluczem do naszego sukcesu jest kompleksowość działania, na którą składają się trzy podstawowe czynniki: właściwy dobór produktu, solidny montaż oraz niezawodny serwis”, mówi Michał Cieślak, Dyrektor Handlowy firmy Kolbud Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

 
 
 
 
Michał Cieślak, Dyrektor Handlowy firmy Kolbud Sp. z o.o. w Bydgoszczy:
Nasi klienci oczekują solidnych bram oraz urządzeń dla techniki przeładunku, które posłużą im przez wiele lat. Cenią rozwiązania pozwalające na efektywną i bezproblemową pracę. Nie bez znaczenia jest również ekonomia i bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń przeładunkowych. KOLBUD jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem, który potrafi sprostać tym wymaganiom.
 
 
 
 
Kluczem do naszego sukcesu jest kompleksowość działania, na którą składają się trzy podstawowe czynniki: właściwy dobór produktu, solidny montaż oraz niezawodny serwis. Rozwiązania techniczne dopasowujemy do konkretnych potrzeb każdego klienta. Szeroka gama produktów marek producentów cenionych na rynku europejskim pozwala dobrać odpowiednie dla danych warunków urządzenia przeładunkowe. Montaż wykonywany przez doświadczonych i dobrze wykwalifikowanych pracowników jest gwarancją sprawnego funkcjonowania bramy czy jakiegokolwiek innego urządzenia z szerokiej gamy produktów oferowanych przez KOLBUD. Blisko 25 lat na rynku sprawiło, że KOLBUD może zaoferować swym klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasz serwis został wyposażony w profesjonalny sprzęt i dysponuje niezbędną wiedzą, co umożliwia skuteczne usuwanie usterek w krótkim czasie. W ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki jesteśmy u klienta, by służyć fachową pomocą. Nasz system zarządzania jakością obejmujący sprzedaż, montaż i serwis systemów bramowych i przeładunkowych jest oparty na normie ISO 9001:2008.

Obecnie wypracowujemy nowe formy komunikacji z klientami. W 2011 roku uruchomiliśmy sklep internetowy, a w tym roku ruszy nowa strona firmy, na której znajdzie się specjalny dział dedykowany projektantom zawierający szczegółowe informacje techniczne na temat oferowanych produktów. Dbamy również o rozwój naszej kadry. Współpraca ze sprawdzonymi producentami takimi jak na przykład Dynaco, Altec, Stertil, Wiśniowski czy BiG Tor zobowiązuje nas do ciągłego doskonalenia, by nasza oferta sprostała oczekiwaniom klientów. Dlatego właśnie KOLBUD jest firmą, która umiejętnie łączy solidność opartą na wieloletnim doświadczeniu z ofertą zapewniającą nowoczesne rozwiązania techniczne.

 
 
 
 
Kolbud Sp. z o.o. w Bydgoszczy została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *