Łódzkie

Polskość, jakość i piękno

„Chcieliśmy tworzyć rzeczy, które po ponurych czasach zmienią na lepsze otaczającą nas rzeczywistość, będą wykonane z doskonałych materiałów i według wysokich standardów oraz staną się dowodem sukcesu i konkurencyjności producenta z całkowicie polskim kapitałem”, mówi Wojciech Borkowski, Dyrektor Generalny DEANTE Sp. J. w Łodzi.

 

Wojciech Borkowski, Dyrektor Generalny DEANTE Sp. J. w Łodz:
 
Firma Deante od ponad 20 lat funkcjonuje na polskim rynku wyposażenia kuchni i łazienek. W ofercie posiadamy zlewozmywaki stalowe i granitowe, szeroki wybór armatury oraz akcesoria i ceramikę łazienkową. Nieustannie wzbogacamy swoje propozycje, dostosowując je do najnowszych standardów i wymagań interesariuszy.
Odnieść sukces w biznesie to przede wszystkim „trzymać rękę na pulsie”. W Deante od niemal ćwierćwiecza staramy się podążać nie tylko za trendami i zmianami w gustach Polaków, ale także za potrzebami naszych kontrahentów i podwykonawców. Myślę, że jest to jedną z ważniejszych spraw w branży, działającej na styku konsument-producent.
Od początku istnienia przyświecały nam konkretne wartości: polskość, jakość i piękno. Chcieliśmy tworzyć rzeczy, które po ponurych czasach zmienią na lepsze otaczającą nas rzeczywistość, będą wykonane z doskonałych materiałów i według wysokich standardów oraz staną się dowodem sukcesu i konkurencyjności producenta z całkowicie polskim kapitałem. Priorytety, które wyznaczyliśmy na początku, w miarę upływu lat tylko się wzmacniały. Deante dzisiaj to nie tylko stale rozwijająca się sieć dystrybucyjna. To również fabryka zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim – jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w regionie. Staramy się wspierać polskie wzornictwo, współpracując z uznanymi projektantami oraz młodymi designerami. Nie bojąc się nowości i wyzwań, chcemy zachować odwagę do bycia zawsze krok przed konkurencją.
    Sukces firmy nie jest wyłącznie efektem myśli stricte biznesowej. W Deante wierzymy, że wielką wartość stanowią też ludzie. Dowodem tego są pracownicy, którzy niejednokrotnie działają z nami niemal od początku istnienia firmy. Chętnie angażujemy się także w projekty społeczne. Chcemy pokazać, że firma, która osiąga sukces, ma też obowiązek być zaangażowaną także w tym obszarze.
 
 
DEANTE Sp. J. w Łodzi została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *