Łódzkie

Wytrwała praca i dążenie do celu

„Naszą dewizą od zawsze jest solidność, fachowość i zaufanie, co przy wieloletnim doświadczeniu, profesjonalnym podejściu do klienta oraz stale powiększającym się zespole stacjonarnych i mobilnych handlowców stanowi gwarancję intensywnego rozwoju”,  mówi Jacek Kaczuba, właściciel Przedsiębiorstwa Handlowego „Agroskład” Sp. J. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba w Józefinie.

 
Jacek Kaczuba, właściciel Przedsiębiorstwa Handlowego „Agroskład” Sp. J. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba w Józefinie
Od początku istnienia jesteśmy podmiotem z wyłącznie polskim kapitałem. Przez 23 lata działalności zdobyliśmy znaczącą pozycję rynkową i miano rzetelnego i solidnego partnera.  Początkowo jako punkt sprzedaży detalicznej wraz z upływem lat rozwinęliśmy się w prężną, wielobranżową firmę oferującą towary na terenie całej Polski jak i poza granicami kraju. Wszystkie nasze działania zmierzają do tego, aby jak najbardziej kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.
 
 
 
Zakres działalności firmy jest bardzo szeroki – można u nas kupić materiały budowlane, materiały wykończeniowe, chemię budowlaną, nawozy mineralne, środki ochrony roślin, maszyny i ciągniki rolnicze oraz części zamienne. We wszystkich tych branżach jesteśmy wiodącym dystrybutorem na rynku polskim. Centrala firmy znajduje się w Ujeździe, ale dynamicznie rozwijają się również nasze oddziały w Tuszynie i Łowiczu.
Cały czas stawiamy na rozwój, nawet w trudnych czasach osłabienia gospodarczego. Ciężka, wytrwała praca, budowanie zaufania i lojalność naszych klientów jest dominantą naszego sukcesu. Kładziemy silny nacisk na relacje z klientami w codziennych kontaktach. Naszą dewizą od zawsze jest solidność, fachowość i zaufanie, co przy wieloletnim doświadczeniu, profesjonalnym podejściu do klienta oraz stale powiększającym się zespole stacjonarnych i mobilnych handlowców stanowi gwarancję intensywnego rozwoju.
Firma angażuje się w działalność charytatywną i kulturalną, jest sponsorem inicjatyw lokalnych, klubu sportowego, uczestnikiem akcji prospołecznych i charytatywnych.
Nasza efektywność jest więc konsekwencją stałego rozwoju, umiejętnego zarządzania, doświadczenia i elastyczności w podejmowaniu trudnych decyzji. Wieloletnie doświadczenie i zgrany zespół pracowników w połączeniu z otwartością firmy na nowe rynki i nowe kierunki rozwoju dają perspektywy rozwoju na przyszłość i odnoszenie sukcesów w kolejnych latach.

Przedsiębiorstwo Handlowe „Agroskład” Sp. J. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba w Józefinie została wyróżniona w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *