1Mazowieckie

Mały klient- wyjątkowy klient

„Chcemy być krok przed innymi, dlatego stawiamy sobie wysoko poprzeczkę.  Bardzo dynamicznie rozwijamy eksport. Nasze akcesoria można kupić w 52 krajach na świecie”,  mówi Piotr Niedbała, Dyrektor Zarządzający  Canpol I Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawie.

 

Piotr Niedbała, Dyrektor Zarządzający  Canpol I Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawie

Firma Canpol jest wiodącym na rynku, polskim producentem akcesoriów dla niemowląt i matek  karmiących. Istnieje na rynku branży dziecięcej od 23 lat. W naszej ofercie posiadamy dwa brandy: Canpol babies – rynek mainstream i Lovi – rynek premium.

 
 
 
 
 
Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników codziennie ciężką pracą stara się wychodzić naprzeciw coraz większym oczekiwaniom naszych klientów. Ważna jest dla nas jakość produktów, która zawiera się w naszej misji i wizji.
Chcemy zmieniać rynek akcesoriów dziecięcych przez nowe rozwiązania i technologie.
Jako jedyny producent na świecie posiadamy technologię produkcji butelek dziecięcych z trytanu (surowiec całkowicie wolny od bisfenolu A i jednocześnie o klarowności szkła). Aby wyróżnić się na rynku staramy się być innowacyjni. Posiadamy własne studio graficzne, które tworzy unikalne kolekcje produktów, w oryginalnych szatach graficznych.
Bardzo dynamicznie rozwijamy eksport. Nasze akcesoria można kupić w 52 krajach na świecie.
Chcemy być krok przed innymi, dlatego stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Od 2009 roku posiadamy certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2008. Obecnie jesteśmy w trakcie wprowadzania systemu GMP (Good Manufacturing Parctices).
Jednak sukces i silna marka nie jest dziełem przypadku, czy darem losu, ale zależy od pracy wszystkich działów. Naszą receptą na sukces jest dbanie o rozwój pracowników i ciągłe inwestowanie w rozwój firmy. We wrześniu 2013 r. rozpoczęła działalność najnowsza hala produkcyjna o powierzchni 10 tys. mkw.,  co zwiększyło powierzchnię naszej firmy do 35 tys. mkw.
Staramy się, by postrzegano nas jako firmę profesjonalną, doświadczoną i innowacyjną.
 
 
Canpol I Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawie została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012, V edycji ogólnopolskiego Potęga Biznesu 2012   i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *