4Pomorskie

Najistotniejszym czynnikiem jest informacja

„Nasza firma  z pewnością zarządza informacją we właściwy sposób, doceniając ich wagę.  To zapewne jedna z przyczyn naszego sukcesu. Z informacją pracują zaś ludzie, czyli odpowiednia kadra, w której panuje dobra atmosfera, sprzyjająca osiąganiu wysokich wyników w pracy”, mówi Michał Pietrasiak, Dyrektor Handlowy  Sealangd Logistics Sp. z o.o. w Gdyni.


Michał Pietrasiak, Dyrektor Handlowy  Sealangd Logistics Sp. z o.o. w Gdyni
:

Sealand Logistics jest firmą z sektora TSL ( transport, spedycja, logistyka) z mocnym akcentem na „spedycja”, a więc ukierunkowanym na świadczenie usług organizacji wysyłek towaru.  Realizujemy wysyłki drogą morską, lądową oraz powietrzną. Główną zaś usługą jest spedycja morska kontenerowa  i realizacja dostaw „od drzwi do drzwi”.

 
 
 
W całym procesie na pewnym poziomie zarządzania najistotniejszym czynnikiem jest informacja. Rzetelna, aktualna i bezbłędna. Informacja jest otrzymywana, przetwarzana, przesyłana dalej. Błędna lub zbyt późna informacja w naszej branży może wywołać pasmo niepożądanych zdarzeń. Nasza firma  z pewnością zarządza informacją we właściwy sposób, doceniając ich wagę.  To zapewne jedna z przyczyn naszego sukcesu. Z informacją pracują zaś ludzie, czyli odpowiednia kadra, w której panuje dobra atmosfera, sprzyjająca osiąganiu wysokich wyników w pracy. Dbając o satysfakcję  pracowników, zyskujemy kadrę, która jest stabilną załogą, oddaną swojej pracy, a to znajduje z kolei odbicie w  relacjach z klientami, poprawia jakość obsługi. Dobre relacje z klientami i dobra obsługa klienta to kluczowe sprawy, które stawiamy na piedestale w naszej codziennej pracy. Jakie to wszystko proste w słowach. Nieliczni jednak potrafią to skutecznie realizować. My potrafimy.
Realizujemy też wysyłki z i do Polski oraz w tranzycie. Tę ofertę kierujemy też do firm zagranicznych, gdyż obsługujemy także handel „crossowy”, czyli taki, gdzie towar nie przechodzi przez Polskę. Część zleceń dostajemy np. z Chin, czy Dubaju. Na przykład wysyłki z Kanady do Hiszpanii, czy z Chin do Włoch. Część takich zleceń pochodzi od firm polskich, które mają swoje oddziały czy nawet fabryki poza granicami Polski. My wychodzimy im naprzeciw,  proponując nasze usługi i w planach na przyszłość widzę  również ekspansję  naszych usług  na niektóre rynki, gdzie sprawdziły się już nasze, polskie produkty przemysłowe. Do tego trzeba być elastycznym, reagować na potrzeby rynku i potrafić sprostać wysokim wymaganiom klientów. I tacy właśnie staramy się być.
 
 
 
Sealangd Logistics Sp. z o.o. w Gdyni została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012 i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *