Warmińsko-Mazurskie

Perspektywy osiągania sukcesów w przyszłości

„Naszym celem jest  stabilny i sukcesywny rozwój naszej firmy, który stanowi  większą  gwarancję przetrwania w trudnych czasach niż spektakularne sukcesy.  Szczególną uwagę zwracamy na dokładną  i skuteczną politykę doboru i jakości produktów oraz możliwości docierania  do coraz to większej grupy odbiorców.”, mówi Anna Zaręba,   Prezes Zarządu METALZBYT Sp. z o.o. w Olsztynie.


Anna Zaręba,   Prezes Zarządu METALZBYT Sp. z o.o. w Olsztynie:

METALZBYT Olsztyn Sp z o.o. jest jedną z wiodących firm na rynku warmińsko mazurskim specjalizujących  się w sprzedaży artykułów metalowych, materiałów budowalnych, narzędzi, oraz materiałów i urządzeń spawalniczych . Stawiamy na satysfakcję i zadowolenia klienta przez  stałą i sukcesywną współpracę partnerską z firmami z całego kraju.

 
 
 
 
 
Naszym celem jest  stabilny i sukcesywny rozwój naszej firmy, który stanowi  większą  gwarancję przetrwania w trudnych czasach niż spektakularne sukcesy.  Szczególną uwagę zwracamy na dokładną  i skuteczną politykę doboru i jakości produktów oraz możliwości docierania  do coraz to większej grupy odbiorców. Ogromną wagę przykładamy do spełniania indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Gwarancja, rzetelność, terminowość i elastyczność naszych działań buduje nasze zaufanie wobec klientów i skutkuje zadowoleniem oraz zaufaniem do naszych działań i produktów. Stawiamy na ludzi, których wiedza i profesjonalizm jest gwarancją wspólnego sukcesu.
Wieloletnie doświadczenie powoduje, że  umiejętnie potrafimy dostosować się do warunków panujących na rynku branżowym i finansowym wykorzystując konkurencyjność oraz potencjał ludzki  w postaci najwyższej klasy fachowców i doradców. Wynik finansowy  opieramy w głównej mierze o wysiłek całej załogi i konsekwentnie dążymy do  celu, który przedkłada się na wspólny sukces firmy i wszystkich jej pracowników .
Takie działanie daje możliwość stałego rozwoju i  ugruntowuje perspektywy osiągania sukcesów w przyszłości.

METALZBYT Sp. z o.o. w Olsztynie została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy  Biznesu 2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *