Kujawsko-Pomorskie

Bez opakowań nie ma produktów

„Wieloletnie doświadczenie na rynku opakowań z tworzyw sztucznych spowodowało, iż firma zajmuje mocną pozycję rynkową zarówno w Polsce, jak i Europie. Supravis – firma o całkowicie polskim kapitale – posiada wysoki udział sprzedaży eksportowej (ponad 50 proc.) do blisko 50 krajów”, mówi Edyta Kopycińska, Prezes Zarządu Supravis Group S.A. w Bydgoszczy.

 

Dzisiejsze życie każdego człowieka nieodłącznie związane jest z wszelkiego rodzaju opakowaniami w tym z tzw. foliami giętkimi. Bez tych opakowań nie byłoby współczesnego handlu samoobsługowego. Każdego dnia przynosimy do domu różne produkty, np.: sery, twarogi, pasztety, kiełbasy, kaszanki, szynki, mięso, drób, wędliny i sery w plasterkach, ryby, kapustę i ogórki kiszone, które zabezpieczone są między innymi opakowaniami z firmy Supravis. Produkowane przez naszą firmę opakowania z folii giętkich to przede wszystkim różnego rodzaju osłonki, worki oraz folie i laminaty foliowe. Wszystkie z tych opakowań mogą być zadrukowywane, nadając indywidulanego charakteru każdemu zapakowanemu w nie produktowi.

 
 
Wieloletnie doświadczenie na rynku opakowań z tworzyw sztucznych spowodowało, iż firma zajmuje mocną pozycję rynkową zarówno w Polsce, jak i Europie. Supravis – firma o całkowicie polskim kapitale – posiada wysoki udział sprzedaży eksportowej (ponad 50 proc.) do blisko 50 krajów.
Wszystkie lata działalności zaowocowały stworzeniem silnej grupy firm produkujących opakowania: Supravis Group S.A./Bydgoszcz, Flexpol Sp. z o.o./Płock i Darmex Casing Sp. z o.o./Sulnowo. W samej Bydgoszczy pracuje blisko 240 osób, a w całej grupie już ponad 500. Pracownicy całej Grupy posiadają unikalne kwalifikacje, których nieustanne podnoszenie staje się źródłem wzrostu pozycji konkurencyjnej na rynku.
 
 
 
Właściwe przewidywanie trendów rynkowych oraz odpowiednie dopasowywanie do nich oferty produktowej, zarówno pod względem jakości wykonania jak i rozwiązań technologicznych, skutkuje nieustannym procesem inwestycyjnym w nowe rozwiązania. W chwili obecnej spółka Supravis realizuje ambitny plan inwestycyjny, który umożliwi wejście na nowe rynki produktowe i zwiększy znacząco wydajność produkcyjną do końca 2014 roku.

Supravis Group S.A. w Bydgoszczy  została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy Biznesu 2013  i  w I edycji ogólnopolskiego Konkursu Światowa Firma 2013.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *