Lubuskie

Atuty ANMAR sp. j. z Gorzowa Wielkopolskiego

Umiejętne zarządzanie, trafne decyzje, dobrze dobrana i zaufana kadra pracownicza to podstawowe atuty, które przyczyniły się do stabilności i efektywności firmy  ANMAR sp. j. z Gorzowa Wielkopolskiego. Ważnymi składnikami sukcesu były także: stała chęć rozwoju, nowe inwestycje, wielobranżowość i świadczenie wysokiej jakości usług.

 

Firma ANMAR sp. j. z Gorzowa Wielkopolskiego to hurtownia elektroinstalacyjna i budowlana. Funkcjonuje w województwie lubuskim od 1991 roku. Przedsiębiorstwo rozpoczynało działalność w branży elektrycznej, z czasem hurtownia poszerzyła asortyment o materiały budowlane, by następnie wprowadzić sprzedaż systemów zabezpieczeń budynków oraz systemów oświetlenia awaryjnego.

 
 
 
 
 
W 2007 roku firma przystąpiła do Grupy Zakupowej Elektro-Holding, aby zapewnić Klientom atrakcyjne ceny. ANMAR należy także do programu Rzetelna Firma.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje artykuły elektryczne takie jak oświetlenie, osprzęt elektryczny, kable czy przewody. Materiały budowlane dostępne w hurtowni to różnego typu pokrycia dachowe, cegły, kominy, rynny, chemia budowlana, sucha zabudowa, systemy docieplenia oraz wiele innych produktów wysokiej jakości.
Zabezpieczenia budynków to specjalność firmy ANMAR. Monitoring CCTV, systemy przeciwpożarowe czy alarmy to tylko niektóre elementy bogatego asortymentu. ANMAR zajmuje się także projektowaniem i montowaniem rozdzielni elektrycznych.

Na sukces firmy złożyło się wiele czynników. Umiejętne zarządzanie, trafne decyzje, dobrze dobrana i zaufana kadra pracownicza to podstawowe atuty, które przyczyniły się do stabilności i efektywności firmy.
Ważnymi składnikami sukcesu były także: stała chęć rozwoju, nowe inwestycje, wielobranżowość i świadczenie wysokiej jakości usług, w tym między innymi fachowe doradztwo w dziedzinie elektryki, elektroniki i materiałów budowlanych.

Hurtownia ANMAR kontynuuje drogę stopniowej ewolucji. Kolejne inwestycje, nowe branże to przyszłość przedsiębiorstwa, które od ponad dwudziestu lat umiejętnie radzi sobie wśród większej konkurencji.

ANMAR sp. j. w Gorzowie Wielkopolskim została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz w I edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *