Branża handlowa

AGREX-ECO pracuje z naturą i dla natury

Spółka AGREX-ECO jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych inwestujących w nowoczesną gospodarkę odpadami stałymi i biodegradowalnymi, produkcję paliw alternatywnych z odpadów komunalnych i biomasy, a także w budowę kompostowni i zakładów fermentacji.

Oferuje innowacyjne maszyny i technologie renomowanych, zagranicznych producentów: KOMPTECH (Austria), MATTHIESSEN (Niemcy), TS INDUSTRIE (Francja/Niemcy), MACPRESSE EUROPA (Włochy), PTF HAUSSER (Niemcy), ANDRITZ MeWa (Niemcy), BINDER+CO (Austria) i TRENNSO-TECHNIK (Niemcy). Portfolio produktowe obejmuje ponad 120 modeli różnych typów maszyn (zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych), a ich modularne konstrukcje o różnych wydajnościach upraszczają proces łączenia ich w kompletne linie technologiczne.

 

AGREX-ECO oferuje klientom bezpłatne konsultacje w zakresie opracowania projektu linii technologicznej do przetwarzania odpadów, dobiera najlepszą z dostępnych technologii przy udziale wysokiej klasy specjalistów z zagranicy, a także rekomenduje renomowanych wykonawców sortowni, linii RDF i paliwa z biomasy, kompostowni lub zakładów fermentacyjnych, z którymi już współpracowała.

Zapewnia także:
• wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju,
• zaopatrzenie w części zamienne,
• bezpłatne szkolenia techniczne,
• instrukcje obsługi w języku polskim,
• wszystkie sprzedawane przez nas maszyny posiadają znak zgodności CE.

 

Sukces rynkowy zawdzięcza w dużej mierze swoim zagranicznym partnerom oraz ich znakomitym maszynom, udanej współpracy z krajowymi generalnymi wykonawcami i biurami projektowymi, a przede wszystkim klientom, którzy docenili jakość i nowoczesność oferowanych przez nią wyrobów i technologii. Duże znaczenie ma również zapewniane przez firmę wsparcie techniczne: szkoleniowe i serwisowe, firmom które zakupiły od niej maszyny.

Misją AGREX-ECO jest dalsza „Praca z naturą i dla natury”. 

Firma Agrex-Eco Sp. z o.o. osiągnęła 747,2 proc.  dynamikę wzrostu wartości rynkowej w okresie marzec 2014 – marzec 2015 i otrzymała tytuł „Geparda Biznesu 2015” od Instytutu Europejskiego Biznesu.
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *