Branża budowlana

Park Avenue Apartments – kolejna doskonała inwestycja Echo Investment

Podmiejski klimat w sercu historycznego Krakowa przyciąga do Dębnik elity miasta.  W 2016 roku odnotowany został aż 45 proc.  wzrost sprzedaży apartamentów Park Avenue Apartments. Kampania inwestycji prowadzona pod hasłem „Różne potrzeby. Jedno miejsce” okazała się dużym sukcesem.

 Komunikacja marketingowa skutecznie podkreśliła wyjątkowe atuty lokalizacji – ciszę, spokój, możliwość realizacji różnorodnych potrzeb oraz bliskość centrum i wszystkich atrakcji, które zapewnia.

Wśród przygotowanych akcji znalazły się m.in. wernisaż Piotra Stokłosy oraz konkurs fotograficzny „Stare Dębniki. Nowa perspektywa”. Do osiągnięcia doskonałych wyników przyczyniło się także dodatkowe wsparcie w postaci działań PR, za które odpowiedzialna jest warszawska agencja magnifiCO.

 

– Kolejna odsłona kampanii promującej inwestycję rozpocznie się już w styczniu 2017 roku i mocno liczymy na dalsze sukcesy – zapowiada Ilona Kopała, manager ds. marketingu w Echo Investment.

 

Park Avenue Apartments to 73 apartamenty o powierzchniach od 70 do 200 m kw. w otoczeniu Parku Dębnickiego i Bulwaru Wisły.
Projekt inwestycji zakładał połączenie miejskiego szyku z podmiejską swobodą. Powiązanie unikalnych walorów krajobrazu z nowoczesnymi technologiami zapewnia realizację wymagań przyszłych mieszkańców oraz gwarantuje prestiż mieszkania w centrum historycznego miasta bez wielkomiejskich kompromisów.

 

– Nasi projektanci nie poddali się przejściowym modom i chwilowym trendom. Sięgnęli po ponadczasowe wartości, kontynuując i rozwijając architektoniczne tradycje wyjątkowej dzielnicy jaką są Dębniki – podkreśla Ilona Kopała.

 

Modernizm, przejrzystość i funkcjonalność nadały obiektom elegancji i ponadczasowej formy. Nawiązujące do wysokich pomieszczeń krakowskich kamienic wnętrza zaaranżowano w klasycznym  i minimalistycznym stylu.

ECHO INVESTMENT S.A. w Kielcach została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *