Pozostałe branże

CT Poland Sp. z o.o. to Brylant Polskiej Gospodarki i Gepard Biznesu 2018

CT Poland Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018 i w XI edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

CT Poland Sp. z o.o. rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów ze sprzedaży i zysku netto w latach 2015-2016 wyniosła w jej przypadku 34,8 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2018.

Wartość rynkowa CT Poland Sp. z o.o. w marcu 2017 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 12 mln zł, co dało jej tytuł  Brylant Polskiej Gospodarki 2018.

CT Poland Sp. z o.o. od 2001 roku organizuje wyjazdy turystyczne i biznesowe  do Chin i innych krajów Azji oraz z Chin do Polski i krajów Europy.

Kiedy rozpoczynaliśmy działalność wyjazdy do Chin, mojej ojczyzny, były w Polsce mało popularne, a ja pragnęłam, aby to się zmieniło. Dzięki wspólnej pracy udało nam się zbudować firmę, która jest obecnie liderem na rynku wyjazdów turystycznych nie tylko do Chin, ale i całej Azji, a także największym biurem obsługującym w Polsce chińskie delegacje, mówi Cui Ran, prezes CT Poland Sp. z o.o. w Warszawie.

Chiny nadal pozostają naszym głównym kierunkiem, a nasza oferta wzbogaciła się o blisko 20 innych krajów Azji.  Organizujemy wyjazdy typowo turystyczne, incentive,  na targi oraz indywidualne wyjazdy nawet dla 2 osób.  Jako akredytowane biuro Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych IATA sprzedajemy bilety lotnicze, a także pomagamy w uzyskaniu wiz do Chin.

Wysoki standard świadczonych przez nas usług oraz nieustanne wzbogacanie naszej oferty sprawiło, że rozwijaliśmy się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. Dobre wyniki i zadowolenie naszych klientów są dla nas ogromną nagrodą, ale i ważnym zobowiązaniem wobec wszystkich przyszłych klientów, którzy zdecydują się na podróż z nami. Jest dla nas niezmiernie ważną rzeczą, aby  każdy wyjazd był wyjątkowy i niezapomniany. Dbają o to zarówno pracownicy biura jak i nasi piloci, zespół, który składa się z pasjonatów Azji i najlepszych jej znawców.

Moja praca to ciągłe podróże pomiędzy Polską a Chinami. Za każdym jednak razem kiedy wracam do Polski wiem, że wracam nie tylko do przyjaciół, ale i do ludzi, z którymi lubię pracować. To właśnie to sprawia, ze CT Poland jest wyjątkowe. My naprawdę kochamy to, co robimy.

Cui Ran, prezes CT Poland Sp. z o.o. w Warszawie, pośród mniejszości Miao na południu Chin.

Więcej informacji o firmie pod adresem:  http://ctpoland.com.pl

Instytut Europejskiego Biznesu powstał 12 grudnia 2005 r. w Warszawie, zajmuje się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw oraz eksportu.

Wydaje dzienniki internetowe EuropejskaFirma.pl, PolskieBrylanty.pl i GepardyBiznesu.pl. Organizuje Kongresy Nowoczesnej Gospodarki.

W ciągu 13 lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opiera głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne. Badania eksportu IEB prowadzi według informacji pozyskanych z Urzędów Celnych.

IEB organizuje Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc.,  IEB przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS Instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów jest wyższy niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych IEB liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Od 2013 r. na podstawie danych z Urzędów Celnych IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company.  Tytuł Światowa Firm Worldwide Company przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do IEB zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w konkursach IEB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *